-به منظور انجام عملیات حفاری و خدمات جانبی
مناطق نفت‎خیز جنوب و ملی حفاری توافقنامه همکاری امضا می‎کن
شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران به منظور انجام عملیات حفاری و خدمات جانبی، توافقنامه همكاری امضا می كنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، معاون مدیرامور فنی حفاری در شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب با بیان این مطلب اظهار کرد: این توافقنامه ارائه خدمات مورد نیاز این شركت در زمینه عملیات حفاری و تعمیر چاه های نفت و گاز در پنج بخش و برای یك دوره پنج ساله از سوی شركت ملی حفاری ایران را شامل می شود.

صفرعلی رئیسی افزود: این بخش ها شامل عملیات حفاری و خدمات جانبی (دكل ها)، حفاری انحرافی، حفاری زیر فشار تعادل (UBD)، نمودارگیری از سیال حفاری (Mud Logging) و مدیریت پسماند است كه پیش از این برای هر یك از انها توافقنامه های جداگانه ای داشته ایم.

وی گفت: به منظور چابك سازی و بهبود عملیات حفاری توافقنامه های قبلی مورد بازنگری قرار گرفت و همه آنها در یک توافقنامه ادغام و با برگزاری بیش از ۵۰ نشست تخصصی و مدیریتی، متناسب با شرایط كنونی بروز رسانی و مفاد آن تدوین شد.

رئیسی اظهار کرد: همچنین با برگزاری بیش از ۲۰ نشست مشترك با مدیران و كارشناسان شركت ملی حفاری ایران مفاد توافقنامه جدید بررسی و كاستی های آن برطرف شد و اكنون به عنوان یك توافقنامه منسجم آماده امضاء طرفین است.

معاون مدیرامور فنی(حفاری) در شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب افزود: از دیدگاه ما شركت ملی حفاری ایران یكی از بازوهای توانمند شركت ملی نفت ایران در جهت تحقق اهداف برنامه های تولید است و هر چه این شركت قوی تر باشد، رسیدن به اهداف تولید نیز سریع تر محقق می شود؛ لذا در این توافقنامه استفاده حداكثری از امكانات سخت افزاری و نرم افزای شركت ملی حفاری ایران مدنظر قرار داده شده است.

وی یادآور شد:‌ این توافقنامه طی روزهای آینده از سوی مدیران عامل شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شركت ملی حفاری ایران امضاء خواهد شد.

تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ ۰۱:۰۴ | دفعات بازدید: ۱۴۳ بازدید

برچسب ها: -